Поштові сервера. Створення корпоративної пошти.

На сьогоднішній день досить багато компаній у своїй роботі використовують безкоштовні поштові скриньки. Наприклад, на ukr.net, i.ua, bigmir.net ...

Mail image

Але зважаючи на постійні зломів листування і масованої реклами з усіх боків, стає актуальним питання приватності особистої пошти та зручності її використання. Ви напевно помічали, що багато безкоштовні поштові сервіси додають рекламу в кінці вашого листа. Звичайно ж, це зовсім не солідно і заважає підтримувати високий професійний рівень компанії. Більш того, використовуючи безкоштовні поштові скриньки, ви можете зіткнутися з недоступністю вашої пошти в потрібний час через «падіння» поштових серверів або обмеження владою доступу до того чи іншого популярного поштового сервісу. Крім цього, є ще один важливий аспект - назва ящика вам доводиться вибирати з решти вільних. Найчастіше, все солідні імена вже давно зайняті .... Також не рідко зустрічається, коли один і той же поштову скриньку використовується декількома співробітниками, що зводить конфіденційність і зручності до нуля.

Організовуючи для вас корпоративний (доменний) поштовий сервіс, ми допомагаємо вам максимально ефективно використовувати електронну пошту. Наша команда виконує всі види робіт, починаючи від загальної організації (при необхідності, реєстрації домену), настройки корпоративної пошти, підготовки поштових серверів і закінчуючи налаштувань самих поштових програм.

Back top