Пошукова оптимізація

Одним з важливих аспектів плідної роботи сайту є його просування або «розкрутка». Замовивши дану послугу, ви отримаєте помітне зростання числа потенційних клієнтів.

Для цього наші фахівці використовують комплексний підхід.

SEO image

Ми збираємо інформацію і з'ясовуємо чинники, що негативно впливають на просування сайту. Потім ми надаємо свої рекомендації по збільшенню потоку цільових відвідувачів, що значно збільшить і кількість замовників вашої продукції або послуг.

Спираючись на достатній досвід, ми працюємо з будь-якою сферою бізнесу, враховуючи всі особливості галузі. Більш того, у нас є власні IT-рішення для досягнення ефективного результату.

Вартість пошукового просування сайту та час, необхідний для його «розкручування», залежать від особливостей проекту. Має значення і те, як давно був створений сайт, якого він обсягу, наскільки конкурентна тематика, географія клієнтури ...

Орієнтовний термін отримання максимального ефекту - 6 місяців. Це стандартний термін для якісного просування сайту. Адже його необхідно розвивати і виводити в ТОП поступово, щоб пошукові системи вважали це природним. Інакше ресурс може потрапити під блокування (бан) і повністю втратити пошуковий трафік.

Важливо й те, в якому стані знаходиться ваш сайт. Якщо він досить добре наповнений і треба тільки поліпшити його показники, часу буде потрібно набагато менше: можливо, ви побачите результат вже через 2-3 місяці.

Для більш точного прорахунку термінів і вартості нам необхідна посилання на ваш сайт:

Back top